Омелян Тарнавський
Рейтинг
+149.94
Сила
408.83

Омелян Тарнавський

o-tarnavskyi

avatar
Погоджуюсь.
avatar
Це з одного боку, Святославе!
А з іншого — якщо ж ті всі люди продалися, то, очевидно, знали на що йдуть. Отже, в будь-якому випадку той вибір був свідомим. Вони свідомо взяли гроші і проголосували.
Звісно, Каспруку і Ко вигідно зараз говорити про шалене число підкуплених, аби виправдати свій програш на фоні опонентів. Але глибоко сумніваюся, що підкуплені всі виборці.
Я вірю в те, що в нас є плюралізм думок. Ось він і проявився. Однак,«чинній» це не сподобалося. Але ж, де написано те, що саме вона (чинна) довподоби всім!?
avatar
Душевно, на одному подиху.
Сердечно.
Поетеса, браво.
avatar
І через призму таких висловлювань військових командирів сприймають і всю Україну.
Тому є великі сумніви у мене, що без волі українського народу ми створимо ту державу, в якій захочемо жити.
А для цього потрібно відмовитися від корупції, від меркантильних інтересів у політиці, від марнотратства держбюджету, від потурань потенційному ворогу тощо.
Важко створювати таку країну із людьми, які не хочуть в ній жити так ще й не дають жити в ній іншим.
Але, все одно, треба пробувати щось змінювати.
avatar
Та взагалі, мені здається, зараз період кризи держави як суспільного інституту.., на противагу якому давненько вже почало розвиватися громадянське суспільство, частиною якого є безпосередньо «активісти, волонтери» та ін., а держава це як сухий бюрократичний апарат.

але в умовах війни він мусив себе виправдати, однак...:(
Солідарний і з Вашим дописом.
avatar
У першому абзаці абсолютно погоджуюся.
Я віддаю перевагу актуальним науковим дослідженням або ж можу актуалізувати їх самотужки. Бути істориком і політологом це флеш рояль.
avatar
Ой не повернуть, панянко)
хіба що вигадають нову Малоросію:)
avatar
Сумніваюся в цьому. Через війну підвищення рейтингу для нього, мабуть, є лише побічним ефектом. Це людський фактор, який навіть соцопитування достовірно прогнозувати не можуть. А тут така ситуація, що захопили Крим — піднявся рейтинг — круто. Але навряд чи це — його кінцева мета.

Мені таки здається, що він просто-на-просто хотів ввійти в історію РФ як той, хто повернув Крим. І думав, що будуть спонсори, які побудують міст через Керченську протоку. Але потенційні відмовилися. Тому вирішили пробивати сухопутний шлях, відстоюючи «права русских».
avatar
Щодо першого абзацу, то тут, перш за все, слід апелювати до політичної системи РФ, включаючи всі «де юре» і «де факто» моменти. І достатньо лише того факту, що ВВП уже 15 років є очільником Росії, щоб говорити про концентрацію майже всієї повноти влади саме його в руках. Тут і сперечатися навіть немає над чим. Бо я не висловлюю у даному випадку свою думку, а лише констатую факт.
Думка «зміна президента обов'язково змінить політичний курс та устрій Росії» не одразу є хибною. У нас це ж яскраво демонструється (щодо Януковича). Хоча про устрій абсолютно погоджуюся. Його досить важко змінити та й, навіщо?!..
Щодо міфу про «царизм Путіна», я ще такого не чув. Це вже, ймовірно, ваші творіння.
Не знаю, яких ви авторів маєте на увазі, але у нас є досить багато політологів(фахових, а не прозваних), які досліджують актуальні питання укр.-рос. відносин, а деякі навіть прогнозували ще 5-7 років назад подібну ситуацію. Те, що їхні праці не розпіарені — це інше питання. Я чудово вас розумію і підтримую в тій думці, що у нас є недосвідчені і наївні ЗМІ та експерти в різних сферах. Однак, не потрібно тут узагальнювати. Мабуть, не ті джерела ви використовуєте, здійснюючи аналіз суспільно-політичних подій. Не все те, що транслюється центральними каналами і друкується провідними газетами, є істиною. Безумовно, є замовні сюжети, статті, «дослідження». І, звісно, це все прикро, бо серед всякої маячні важко віднайти правду. Але різні фахівці у своїх сферах шляхом логічних розмірковувань намагаються заповнити такі прогалини. Як на мене, це одна із їхніх місій. Фантазії у фантазерів. У фахівців, експертів, науковців — арґументовані думки. І, в залежності від рівня освіти та здорового ґлузду і іншого, залежить і суть тих думок, суджень, припущень, тверджень тощо.

Ну а це взагалі якось зовсім неарґументовано: "… українські ЗМІ та більшість «політологів» навіть зеленого поняття не мають про те, що насправді відбувається на Донбасі". Якщо вже беретеся подібне заявляти, то треба відповісти, які ЗМІ? Які «політологи»?
Цікаво, звідки ж ви берете інформацію про події на Донбасі, про укр.-рос. відносини, як не зі ЗМІ, адже поки що книжок із датами від 2013 до сьогодення немає і навряд чи ви зараз перебуваєте там, де вирішуються цілком таємні державні справи. На підставі чого робите такі висновки, якщо самі правду не знаєте? А от політологи і інші спеціалісти у сусп-політичній сфері хоча б якось намагаються для себе розібратися у різних ситуаціях, а їхні думки ніхто не змушує сприймати як істину.
Ви ж також пишете публіцистичні статті. То, може, то все міфотворча фантазія?
avatar
Сумніваюся в тому, що ви знаєте ту більшість особисто, а тому ставити таку оцінку є щонайменше некоректно. Хоча, не знаю, про яких фахівців йде мова. .
Якщо ж ви хочете мене образити цим коментарем, то напишіть, що всі судження у ньому стосуються мене конкретно. Бо я поки не зрозумів чи то я такий «фахівець», за вашими словами, чи то ви когось іншого маєте на увазі.
І зовсім не можу погодитися із серединним реченням. Відколи ці теми є недоступними для українських фахівців? Мабуть, це образа не тільки для мене, як для політолога, але і для всіх, хто є міжнародником, країнознавцем, філософом, соціологом тощо. Дивне твердження.
Стосовно міфотворення. Наприклад?!
avatar
Нагадаю, що ВВП уже близько 15 років очолює РФ, тому цілком логічно, що він асоціюється виключно із Росією.., а остання саме з ним. Тим паче, сьогодні, коли таке твориться на Сході Україні.
і коли розглядаю українсько-російські відносини необ'єктивно буде не згадувати ВВП як то главу уряду чи\та держави.
avatar
той відомий фейк, який вчора представив Lifenews
www.vesti.ru/doc.html?id=2195292&tid=105474#/video/http%3A%2F%2Fplayer.rutv.ru%2Fiframe%2Fvideo%2Fid%2F1153419%2Fstart_zoom%2Ftrue%2FshowZoomBtn%2Ffalse%2Fsid%2Fvesti%2FisPlay%2Ftrue%2F%3Facc_video_id%3D629761
Останній раз відредаговано
avatar
www.youtube.com/watch?v=KHrPF4njxhE
Останній раз відредаговано
avatar
та справа в тому, що цей синдром, швидше за все, характеризує якраз не мене:)
ми ж з тобою не один рік знайомі, тому прекрасно знаю твою позицію і щодо Євромайдану, і щодо того всього, що відбувається зараз на СХоді країни.
Несприйняття альтернативної думки?? Ти про що? Про яку альтернативну думку йде мова?
Про брехню і вигаданість? Ну нехай, я ж тебе не перекрикую, а уважно вислуховую і тоді доводжу своє:) Хто ж тобі забороняє висловлюватися? Що за неарґументовані зауваження? Ти попросиф фейки, я не полінувався і переглянув архів. Надав. Якщо висловлення офіційних облич РФ і «новоросії» для тебе не аргумент, тоді я ж запропонував, що можу дати посилання на програми і переглядай.
І писати про те, що в Україні розповсюджюється неонацизм… це вже перебільшення і однозначно фейк. Тому варто почати перевіряти самих себе на цю «фейковість». Стартуй)
Я б не був такий переконаний щодо патріотичності чи непатріотичності. Це лише твої здогадки щодо когось. Так би мовити, «диванні».
Ця коментарна дискусія може затягнутися на дуже довго. Думаю, було б набагато краще, щоб ми просто вживу поговорили і обмінялися думками. Однак, попередній досвід свідчить, що вони зовсім протилежні, хоча факти очевидні. Тим не менш, це краще, аніж тут…
avatar
Що я можу тобі написати)
співчуваю)

не дуже коректно з твого боку давати посилання на якесь сумнівне (очевидно проросійське відео), в якому взяті кадри з невідомого місця та з невідомими людьми)
в Україні, звісно, не без виродків..))
але говорити про розгул неонацизму !? Старий, ти щось трохи палку перегнув із своїм русофільством;) припиняй піддаватися подібним провокаціям)
чи ти хочеш сказати, що на Сході України немає російських спецпідрозділів і кадирівців і конфлікт розв'язали справді мирні жителі ?? А зброя звідки? звідки «гради» у мирного наслення? як туди сміливо і вільно потрапляють журналісти лайфньюз, россия 24 тощо? чому днрівці та лнрівці їздять до Росії давати коментарі в різних програмах? чи хочеш сказати, що референдуми на Донбасі і в Криму проводили мирно і за власним бажанням?

цікаві у тебе «спостереження»

щодо твоїх зауважень та «схем», то я не писав цю статтю для того, щоб звітувати ) я не депутат.
це так, для роздумів) маєш «свою» версію ситуації, пиши статтю) я виклав очевидні факти, зовсім нічого не добрехав)
і п'ятеро алкоголіків чи навіть сотня, які вигукують нацистські гасла не є відтворенням генеральної сукупності громадян України. Запам'ятай це.
якщо хтось один чи десятеро скажуть «Путин хароший человєк», то це не означає, що всі українці так думають:)
це я для прикладу, щоб краще зрозумів.
avatar
відповів
avatar
Привіт, Романе! Наводжу, як і просив, декілька прикладів. Тому що то дуже багато часу займе все заново переглядати. Якщо буде така необхідність, я можу посилання на телепрограми та конкретні фейкові новини надати.
Не вдалося мені прикріпити інфу до кожної фотографії, тому перший пункт — відповідно до першої фотографії, інші по-порядку.
1. Ця пані говорить, починаючи із вказаної на скрін-шоті хвилини, про те, що перемир'я реалізувалося з боку їхніх солдатів (сепаратистів) і жодного разу ними не порушувалося. Та ще багато чого цікавого і нового."
2. Цей «пан» говорить про те, що в Україні переважають неонацистські угрупування, про що «Россия предупреждала»
3. Цей «пан» твердить, що «ополченцы слабо подготовлены, слабо озброены..» і не мають жодної підтримки (факти ж свідчать зовсім про протиленжне)"
4. Цей пан почав «відкривати очі» іншим учасникам дискусії про те, що «украинских войск на территории России нет, а российские на территории Украины, увы, есть». На цей коментар йому почали вигукувати, зокрема ведучий «Как есть? Нету…это проверенная информация. Нету там российских войск»
avatar
avatar
Ця пані говорить, починаючи із вказаної на скрін-шоті хвилини, про те, що перемир'я реалізувалося з боку їхніх солдатів (сепаратистів) і жодного разу ними не порушувалося. Та ще багато чого "цікавого" і нового.

цей "пан" говорить про те, що в Україні переважають неонацистські угрупування, про що "Россия предупреждала"


цей "пан" твердить, що "ополченцы" слабо підготовлені, слабо озброєні..і не мають жодної підтримки (факти ж свідчать зовсім про протиленжне)


avatar
Цілком погоджуюся.
Деякі змі презентують новини у тому вигляді, як вони ту чи іншу ситуацію бачать, а деякі — як є насправді.
Та тепер посилаюся на надійне джерело.

Щодо рос. змі (змп), то не буду заперечувати, але не вони для нас, мабуть, головне, а люди які проживають в РФ і слухають ту всю маячню.
Стосовно гуманітарного вантажу, то, знову ж таки, можна посилатися на заяву мінсоцполітики, яке визнало його як гуманітарну допомогу. І в доному випадку нічого придумувати не треба.